Dijital İplik Baskı Makinesi<< Geri

Genel Özellikler

  • Makinemiz 6 renk kapasitelidir.
  • Makine girişindeki özel taraklar sayesinde iplik makine girişinde düzenli bir şekilde boyama tünelinin içerisine ikiye bölünmüş şekilde girer. Daha sonra yazılan program gereği istenilen metrede boyama işlemi gerçekleşir.
  • Her boyama tüneli istenilen boyda rengin boyaması için aynı işlemi uygular. Bu şekli ile raporlu bir boyama işlemi gerçekleşir.
  • Cedit Makine bu makine için geliştirdiği özel yazılımla boyama prosesine hükmeder.
  • Yurt dışından temin edilen özel nozullar ve pompalar yardımı ile boyama süreci sorunsuz ve problemsiz gerçekleştirilir. 
  • Makine üzerindeki Filtreleme sistemi nozulların tıkanmasını önlemek amacı ile sisteme ilave edilmiştir. 
  • Makine üzerinde mevcut Relief valf sayesinde hassas boya püskürtme basınç ayarlamaları yapılabilmektedir.
  • Boyama tünelinden çıkan boyanmış iplikler mevcut makinenizdeki arka sağma grubuna geçiş yaparak işlem prosesi devam eder.
2312f8b1-784d-48d7-be0e-df9dc4af5238.jpg 7534cc78-b037-4854-9c2a-72f0129eaf74.jpg 4.jpeg
2.jpg        WhatsApp Image 2021-01-26 at 12.02.24 (1).jpeg WhatsApp Image 2021-01-26 at 12.02.24 (2).jpeg

Katalog İçin Tıklayınız
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
 
 

Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Dijital İplik Baskı Makinesi - Cedit Makina
Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu iplik, elyaf ve kumaş boyama makinalarını üretiyoruz. İplik boyama, bobin boyama, çile boyama, iplik ve bobin kurutma, santrifüj makinalarının üretim, montaj ve bakımını yapıyoruz.
dijital-iplik-baski-makinesi-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020