Elyaf Santrifüj<< Geri
çile santrafüjü.jpg

Cedit Elyaf Santrifüj Makinesi

Cedit Santrifüj Makinesi, modüler bir yapıya sahiptir. Cedit Santrifüj Makinesi, paslanmaz gövde ve sepetle imal edilmiş olup; kapak açma sistemi otomatik olarak gerçekleştirilir. Makine vibrasyon sensörleri sayesinde aşırı titreme emniyetine sahiptir. Cedit Santrifüj Makinesi, invertör kontrolü ile istenilen hız aralıklarında çalışmaktadır. Makine çalışması zaman ayarlı olup; işlemlerini tam otomatik olarak gerçekleştirir.

Çeşitli operatör uyarılarıyla donatılmıştır

Cedit Elyaf Santrifüj Makinesi Teknik Özellikler

 • Yüksek devirli sıkma kapasitesine sahiptir. Max. ( 1500 dv/dk )
 • Paslanmaz gövde ve kontrol panosu.
 • Rulman bloğu ve döner sepetteki konik çelik döküm olarak imal edilmektedir.
 • İvmeli  start / stop
 • İnvertör motor kontrol ve frenleme sistemi
 • Makine üzerindeki proksimit sviç sayesinde döner sepet durmadan kapak açılmaz.
 • Aşırı vibrasyon emniyet anahtarı bulunmaktadır.
 • Yaylı süspansiyon sistemi
 • Makinanın çalışma süresi pano üzerindeki cihazdan istenilen değerlere ayarlanabilir.
 • İşlem sonunda otomatik kapak açma-kapama sistemi mekanik olup, kapak açık konumda
  iken makine çalıştırılamaz.
Katalog İçin Tıklayınız

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Elyaf Santrifüj - Cedit Makina
Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu iplik, elyaf ve kumaş boyama makinalarını üretiyoruz. İplik boyama, bobin boyama, çile boyama, iplik ve bobin kurutma, santrifüj makinalarının üretim, montaj ve bakımını yapıyoruz.
elyaf-santrifuj-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020