Kabin Tip Çile Boyama Makinası<< Geri

Cedit Çile Boyama Makinesi Özellikleri

%100 yün, %100 akrilik, merserize pamuk, viskon, angora, kaşmir vb. gibi ipliklerin boyanmasında kullanılır. Makine 0,4 bar 110 C° de çalışmaktadır.

Makine hava yastığı altında pompa tarafından sağlanan sirkülasyon ile boyama yapmaktadır. Basınçlı hava sıvı akışkanının üzerinde statik basınç etkisi yapar. Hava yastığı daha az flöte oranı ve kimyasal kullanımını sağlar.

• Ayrca havanın yalıtkanlığı sayesinde ısı kayıplarını önler. Enerji ve su tükemini azaltır.

• Hava yastığı sayesinde makine uygun taşıyıcılarla yarım kapasitede çalışabilmektedir.

• Makine ayrı ayrı olmak üzere paslanmaz çelik ısıtma ve soğutma eşantörlerine sahiptir.

 
20160309_144933.jpg kabin_tipi_cile_boyama.jpg
Katalog İçin Tıklayınız Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
çile boyama kare resim.jpg

Makine üzerine montajlı özel tasarlanmış turbo pompa ile sirkülasyon sağlanmaktadır. Pompa oluşabilecek türbülansı önlemek için makine içerisine dik montajlıdır.

Kapaklar otomatik pistonlarla mükemmel sızdırmazlık sağlanarak kapanmaktadır. Bu pistonlar sayesinde açma ve kapama işlemleri kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş taşıyıcılar tam kapasite ve yarım kapasitede boyamaya uygundur. Makine boyanan iplikten numune almak için numune aparatı ile donatılmıştır.

Boyama operasyonları otomatik olarak PLC ve PC panolarla kontrol edilmektedir. Sıcaklık, boyama zamanı, akış yönü, basınç ve diğer parametreleri otomatik vanalarla kontrol edilmektedir.

 

 

Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Kabin Tip Çile Boyama Makinası - Cedit Makina
Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu iplik, elyaf ve kumaş boyama makinalarını üretiyoruz. İplik boyama, bobin boyama, çile boyama, iplik ve bobin kurutma, santrifüj makinalarının üretim, montaj ve bakımını yapıyoruz.
kabin-tip-cile-boyama-makinasi-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020