Otomatik Bobin Sanrifüj Makinası<< Geri

Cedit Otomatik Bobin Santrifüj

Makine modüler yapı sistemine sahiptir. Makine çalışması için zamanlayıcıya sahiptir, tüm aşamalar otomatik olarak gerçekleşir. Bu aşamalarda operatör için uyarılar vardır. İnvertör kontrollü ayarlanabilir hız ve fren mevcuttur. Her türlü iplik için uygundur. Operasyondan sonra iplik ve bobinlerde hasar oluşmaz. Titreşim koruma sistemi mevcuttur. Makine müşteri talebine göre her boyutta bobin için üretilmektedir Bobin taşıyıcı kolları hareketli, yüklemesi ve boşaltması kolay olarak tasarlanmıştır.

Cedit Otomatik Bobin Santrifüj Makinesi Teknik Özellikler

  • Yüksek devirli sıkma kapasitesine sahiptir. Max. (1500 dv/dk)
  • Paslanmaz gövde ve kontrol panosu.
  • Rulman bloğu ve döner sepetteki konik çelik döküm olarak imal edilmektedir.
  • İvmeli  start / stop
  • İnvertör motor kontrol ve frenleme sistemi
  • Hidrolik kontrollü pozisyoner
  • Makine üzerindeki sensörler ile hareket kontrolü.
  • Aşırı vibrasyon emniyet anahtarı bulunmaktadır.
  • Yaylı ve amortisörlü süspansiyon sistemi
  • Makinanın çalışma süresi pano üzerindeki cihazdan istenilen değerlere ayarlanabilir.
ahtapot4.jpg
ahtapot2.jpg ahtapot7.jpg ahtapot1.jpg

 

   
Katalog İçin Tıklayınız
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
 

 

Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Otomatik Bobin Sanrifüj Makinası - Cedit Makina
Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu iplik, elyaf ve kumaş boyama makinalarını üretiyoruz. İplik boyama, bobin boyama, çile boyama, iplik ve bobin kurutma, santrifüj makinalarının üretim, montaj ve bakımını yapıyoruz.
otomatik-bobin-sanrifuj-makinasi-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020