Silindirik Fikse Makinası<< Geri

Standart çalışma basıncı 140 °C ye kadar çalışmaya imkan vermektedir. Kapı kilit mekanizması maksimum güvenliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Makine, müşterinin talebine göre 250/500/750/1000/1250 ve 1500 Kg. olarak imal edilmektedir.

 

OTOKLAV MAKİNASININ DİKKAT ÇEKEN ÖZELLİKLERİ

Makina paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir.

  • Kapı Kilidi : Hızlı kilitleme - Pnömatik pistonlama
  • Buharlama : Endirik ısı eşanşörleri ve rezistanslar mevcuttur.
  • Taşıyıcılar : Paslanmaz çelik, bobinlere göre dizayn edilmiş taşıyıcılar.
  • Yüksek Kapasiteli Vakum Pompası : Hava tahliyesi için.
  • Operasyon Süreci : Tam otomatik ve kilitlemeli Buharlama prosesi ile halı, örgü ve çorap iplikleri gibi ipliklere gerekli tokluk efektini vererek görünüşlerini zenginleştirir.Buharlama prosesinde malzeme içindeki büzülmeler ipliğin her bölümünde giderilir. Böylece ipliğin daha sonraki operasyonlarında oluşabilecek bozukluklarda giderilir. Doymuş buhar kullanmak, tüm bobin sıcaklıklarının aynı dereceye ve uniform seviyeye gelebilmeleri için en soğuk bobinin daha fazla miktarda buhar çekmesini sağlamaktadır.
 

 

1.jpg IMG_20190927_101257.jpg 2.jpg
IMG_20190927_161707.jpg IMG_20190927_154041.jpg Fikse Makinesi 1.jpg
Fikse Makinesi.jpg Fikse Makinesi 3.jpg Fikse Makinesi 2.jpg
Katalog İçin Tıklayınız Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

​     

 

 

 

 

Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Silindirik Fikse Makinası - Cedit Makina
Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu iplik, elyaf ve kumaş boyama makinalarını üretiyoruz. İplik boyama, bobin boyama, çile boyama, iplik ve bobin kurutma, santrifüj makinalarının üretim, montaj ve bakımını yapıyoruz.
silindirik-fikse-makinasi-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020