Vizyon Misyon

m-v.jpg

Vizyon

  • Tekstil Terbiye Makineleri sektöründe yenilikçi yaklaşımı ile 2023 yılına kadar Türkiye’nin ve Dünya’nın tüketici odaklı şirketi olmak.

Misyon

  • Dünyada ve ülkemizde stratejik öneme sahip olan  Tekstil Terbiye Makineleri sektöründe, müşteri beklentilerini sürekli izleyerek, ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, çevreye saygılı ve  enerji tasarruflu  makineler tasarlayıp  üretmek ve  kullanıma sunmak. Kaynaklarımızı  etkin kullanarak sürdürülebilir büyümeyi  hedef almak. Kurumsal yönetim anlayışı ile müşteri memnuniyetini, çalışanların refahını sağlamak ve iş ortaklarının karlılığını gözetmek. Etik değerlere bağlı çalışarak Cedit‘i Türkiye’de ve Dünyada pazarın lideri bir üretim merkezi yapmak.
Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Vizyon Misyon - Cedit Makina
Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu iplik, elyaf ve kumaş boyama makinalarını üretiyoruz. İplik boyama, bobin boyama, çile boyama, iplik ve bobin kurutma, santrifüj makinalarının üretim, montaj ve bakımını yapıyoruz.
vizyon-misyon-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020