Yatık Tip Bobin Boyama Makinası<< Geri

Genel Tanım ;

Cedit Bobin Boyama Makinesi; sentetik ve selülozik elyaf ipliklerin boyanmasında kullanılır. (Polyester, Naylon, İpek, Merserize, Pamuk, Viskon, Angora, Kaşmir, vb. gibi)
 

Tüm boyama operasyonları otomatik olarak PLC panolarla kontrol edilmektedir. Sıcaklık, boyama zamanı, akış yönü, basınç ve diğer kontrol parametreleri otomatik vanalarla kontrol edilmektedir.

 

2.jpg 1.jpg

Teknik Özellikler;

  • Çalışma basıncı 3,8 bar'dır
  • Çalışma Sıcaklığı Maksimum 130 °C 'dir.
  • Boyalı floete ile teması olan bütün aksamlar AISI 316 Paslanmaz Çelikten imal edilmiştir.
  • Kapak pnömatik açma-kapama ve manuel kilitleme sistemine sahiptir.  
  • Kapak, sistem basıncı tahliye edilmeden önce açılmayacak şekilde emniyet kilidi ile donatılmıştır.
  • Sistem tam otomatik veya manuel olarak çalıştırılabilmektedir.

Kapasite  ;

  • 1 Kg  –  4000 Kg arasında esnek üretim imkanımız bulunmaktadır.
yatay bobin boyama.jpg IMG_4472.jpg
yatık bobin boyama Model (1).jpg    

 

 

Turanköy Mh. Terkeşli Cd. No: 3 Kestel Bursa / TÜRKİYE
Tel : +90 (224) 360 30 40 Fax : +90 (224) 360 30 40 E-posta : info@cedit.com.tr E-posta : export@cedit.com.tr
Yatık Tip Bobin Boyama Makinası - Cedit Makina
Tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu iplik, elyaf ve kumaş boyama makinalarını üretiyoruz. İplik boyama, bobin boyama, çile boyama, iplik ve bobin kurutma, santrifüj makinalarının üretim, montaj ve bakımını yapıyoruz.
yatik-tip-bobin-boyama-makinasi-yarn-fabric-bursa-cedit-turkey-textilemachinery-itma2019-machine-turkishmachinery-yarndrying-yarndyeing-yarnfixing-conditioning-hankdyeing-hankhydroextractor-hankdrying-conedyeing-fiberdyeing-bobindyeing-bobindrying-bobindegrade-hankdryer-rapidyarnprinting-smartyarnprinting-digitalyarnprinting-multicolorhankdyeing-hydroextractor-centrifugemachines-itma-textile-iplikfikse-iplikfiksemakinasi-iplikbuharlama-iplikboyama-iplikboyamamakinasi-elyafboyama-elyafboyamamakinasi-cileboyama-cileboyamamakinasi-iplikkurutma-iplikkurutmamakinasi-cilekurutma-cilekurutmamakinasi-bobinkurutma-bobinkurutmamakinasi-degradeboyama-degradeboyamamakinasi-bobindegrade-bobindegrademakinasi-ciledegrade-ciledegrademakinasi-iplikbaski-iplikbaskimakinasi-akilliiplikboyama-akilliiplikboyamamakinasi-dijitaliplikboyama-dijitaliplikboyamamakinasi-ipliksantrefujmakinasi-ipliksikmamakinasi-bobinsantrefujmakinasi-cilesantrefujmakinasi-kumassantrefuj-kumassikmamakinasi-paslanmazmikser-paslanmaztank-paslanmazreaktorimalati-tekstilmakinalari-tekstilboyahanemakinalari-itma-itm2020