Hakkımızda

CEDİT Makina Elektronik Tekstil İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti.  toplam 4.500 m² lik alana sahip, iplik boya, iplik santrifüj, iplik kurutma, iplik baskı, iplik fikse ve kondisyonlama, çile boya, çile santrifüj, çile kurutma makinaları üreten firmamız tekstil sektörüne 2005 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca işletme gereksinimleri gidermek amacı ile ;
 

 • Özel Tasarım Tanklar, Paslanmaz tanklar
 • Mikserler, Yüksek Basınçlı Pompalar
 • Makine Tamiratı ve Bakımları
 • Yedek Parça ve elektronik devre ekipmanları ile sanayicimizin yanındayız.
   

Üretimini gerçekleştirdiğimiz 25’in üzerindeki değişik model makinaları ve size özel çözümleri ile CEDİT  Makina “Boyamada Çözüm Ortağınız” olma noktasında bir Marka ‘dır.

CEDİT Makina genç ve dinamik kadrosuyla, teknolojik gelişmelere açık, piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilecek son teknolojisiyle ve kalite belgeleriyle hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında uluslararası çeşitli fuarlarda firmamızı ve ürünlerimizi tanıtmaktayız.

                                                                                                                                                        

                                                                                                                                                                                       
KALİTE POLİTİKAMIZ

CEDİT Makina kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

 • Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, işletme kullanımının %100 verim ile kurulması.
 • Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünleri müşterilerine sunmak.
 • Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir kaliteli ürünleri sunmak.
 • Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası bilgilendirme ve teknik destek ve projeleri zamanında ve tam olarak vermek
 • Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak

                                          

SATIŞ SONRASI YEDEK PARÇA TEMİNİ

 • Müşterilerimizin üretimlerini aksatılmaması adına anında yedek parça desteğini güçlü yedek parça stoğumuzla karşılıyoruz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Müşteri Hizmetleri
Şu anda aktifiz ve sizinle sohbet etmek için hazırız.