PİKTECH 2021 Fuarındaydık

PİKTECH 2021 Fuarındaydık

Denizli EGS Park Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 2. kez düzenlenen Ege Pamuk İplik Kumaş Tekstil Aksesuarları ve Tekstil Teknolojileri Fuarı (PİKTECH 2021), 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açarken Cedit Makine olarak fuarda yerli ve yabancı birçok marka arasında biz de standımızı açtık.

Ege Pamuk İplik Kumaş Tekstil Aksesuarları ve Tekstil Teknolojileri Fuarı (PİKTECH 2021) pandemi sürecinin hafiflemesiyle birlikte bu yıl içerisinde katılımını gerçekleştirdiğimiz üçüncü fuar oldu.

Örme Sanayicileri Derneği (ÖRSAD), Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli Ticaret Odası, Denizli İhracatçılar Birliği, Babadağ Belediyesi, Buldan Belediyesi, Aksesuar Dünyası, Örme Dünyası, TekstilNews iş birliği ile düzenlenen fuarda, iplik kumaş, aksesuar, baskı ve örme konusunda tekstil sektörünün önemli firmalar ürünlerini sergiledi. Bu fuara numune kabin tipi çile boyama makinesi, numune kumaş boyama makinesi ve fikse ve kondisyonlama makinemizi görücüye çıkarırken diğer katılımcı firmalar da iplikten kumaşa, kumaştan düğmeye, düğmeden örme ve baskı teknolojilerinde ve birçok yenilik sergiledi.